Věčný boj

23. září 2008 v 23:31 | Dax |  MOZKOVNA !?
Onehdá jsem potkal jednoho chlapíka, který mi povídal, kterak se s ním rozešla přítelkyně a jak se vrací zpět do svojí velké Samoty s níž byl ve velkém přátelství až přesně do doby, než potkal svoji přítelkyni, nyní tu, jež se s ním rozcházela. Že prý tu Samotu opustil jen kvůli té ženě a teď nastal čas vrátit se zpět do jejího lůna.
Trošku mi to neštymovalo, napil jsem se čaje a povídám: "No jo, tehdy ses měnil kvůli ní, a teď se taky měníš kvůli ní!" S tím samosebou nesouhlasil, a tvrdil, že jeho přirozeností je samota a tvrdý chlebíček. Nechal jsem to být.
Potkal jsem ho až po čase, už zase nebyl sám. Většina koníčků šla stranou, do popředí se dostala rodinka, a Samota byla zasunuta v nějakém hlubokém koutku mozku, kam sebereflexe moc nenakukuje.Vypadal štastně a proč taky ne. Každý si občas zalže do vlastní kapsy. Jen mě moc nebavilo poslouchat o trampotách s malými dětmi, a o skvělé ženě kterou ve své přítelkyni získal. To zavánělo průserem...
Potkali jsem se včera, při jedné z mých toulek, jak se bezcílně potlouká po okolí. Zase sám a zase proměněn ve strhaného chlapíka, drmolícího nějaké otřepané fráze o návratu do Lůna Samoty...
Nemám nic proti partnerství nebo manželství.Nevidím nic špatného na rodině a fungujícím vztahu. Jen mi příjde fakt Ubohý, stát se kvůli tomu někým jiným, opustit své zájmy a přátele, upoutat se na partnera a nalhávat si něco o nekonečné harmonii a pohodě. Radši si dám čaj a zůstanu sám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danulka Danulka | Web | 23. září 2008 v 23:48 | Reagovat

krásný blog :o) jukňi na můj

2 Mrs.Simmons Mrs.Simmons | Web | 1. prosince 2008 v 16:34 | Reagovat

"Nemám nic proti partnerství nebo manželství.Nevidím nic špatného na rodině a fungujícím vztahu. Jen mi příjde fakt Ubohý, stát se kvůli tomu někým jiným, opustit své zájmy a přátele, upoutat se na partnera a nalhávat si něco o nekonečné harmonii a pohodě. Radši si dám čaj a zůstanu sám."

/vystižené.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama